banner

Naši obchodní partneři

Problematiku hojení chronických i akutních ran chápeme v mnohem širším úhlu pohledu. Proto úzce spolupracujeme s dalšími českými výrobci a rozšiřujeme naši nabídku o jejich produkty, aby pomoc našim zákazníkům byla co nejkomplexnější. Proto i výrobky těchto partnerských firem koupíte v našem internetovém obchodě.

Informovanost lékařů i zdravotních sester o nových materiálech a způsobech používaných při hojení ran, ale i jejich zkušenosti a výsledky, kterých v této oblasti dosáhli, je velice zajímavě zpracovávána v časopisu Hojení ran a proto je i nakladatelství Geum našim dlouholetým partnerem a bývá i mediálním partnerem našich kongresů.

Výživa pacienta a jeho imunitní systém jsou velmi důležitým faktorem při hojení ran, proto je naším partnerem česká firma JUWITAL – výrobce doplňků stravy.

Péče o zdravý vzhled pokožky také začíná péčí o celkový zdravotní stav, proto i český výrobce bylinné kosmetiky Ryor zařadil do portfolia svých produktů nativní stravu a bylinné čaje, které společně s touto kosmetikou můžete zakoupit v našem internetovém obchodě i v naší kamenné značkové prodejně.

Pro ošetření okolí rány, ale i preventivní ošetření pokožky po zhojení je vhodné použít zvláčňující kosmetické přípravky, proto v naší nabídce jsou i produkty konopné kosmetiky Cannaderm.

www.ryor.cz www.juwital.cz www.cannaderm.cz www.geum.org www.geum.org/hojeni

VIACELL

V Podhájí 776/30
Ústí nad Labem
40001

TEL: 47 562 1361

RYCHLÉ ODKAZY