banner

Viacell s.r.o.

Jsme český výrobce zdravotních prostředků zejména pro hojení ran. Problematiku hojení chronických i akutních ran chápeme v mnohem širším úhlu pohledu. Proto úzce spolupracujeme s dalšími českými výrobci a rozšiřujeme naši nabídku o jejich produkty, aby pomoc našim zákazníkům byla co nejkomplexnější.

Problematika vlhkého hojení ran je známa již řadu let a přesto je stále velké množství pacientů, kteří zbytečně trpí bolestí při převazech suchým obvazovým materiálem: proces vlastního hojení se tím zbytečně prodlužuje. Rádi bychom tento moderní způsob vlhkého hojení zpřístupnili co nejširšímu okruhu pacientů.

Při přípravě každého výrobku máme na mysli spokojenost a hlavně účinnou pomoc všem, komu jsou produkty určeny. Věnujeme proto zvýšenou péči i tvorbě obalů a informačních materiálů. Každý spokojený zákazník má pro nás tu nejvyšší cenu. Naše zelená linka je připravena pro každého, kdo potřebuje poradit s aplikací našich produktů a naši spolupracující lékaři rádi odpoví na všechny dotazy. Naším cílem také je, aby zákazníci používáním produktů VIACELL získali co největší prospěch, a proto pořádáme edukační akce pro laickou i odbornou veřejnost.

Je naším upřímným přáním, aby se VIACELL stal značkou, které budete věřit, a která vás nezklame.


VIACELL

V Podhájí 776/30
Ústí nad Labem
40001

TEL: 47 562 1361

RYCHLÉ ODKAZY