M142 Modré detekovatelné náplasti - velký MIX 120ks 3 tvary

Profesionální péče pro potravinářský průmysl, catering a kuchyni.

Na základě evropské legislativy a hygienických požadavků na pracovníky potravinářského průmyslu jsou tyto náplasti vhodné k překrytí a ošetření řezných ran.

Náplasti splňují požadavky HACCAP.

Modré detekovatelné náplasti jsou primárně určeny pro potravinářský, gastronomický průmysl a průmyslové kuchyně (modrá barva se přirozeně v potravinách nevyskytuje).

Modrá barva umožní snadnou vizuální detekci a nalezení tenká hliníková fólie umožňuje detekci detektorem kovů v případě, že by se část náplasti uvolnila.

K ochraně pracovníků před infekcí v ráně jsou náplasti

  • extrémně voděodolné
  • neprodyšné
  • tvarově uzpůsobené ke snadné a pevné fixaci na rukou.
  • Modré detekovatelné náplasti na kloub - vel.38x72mm náplasti jsou určené k ošetření běžných poraněn í na kloubu prstu. Svým tvarem zajistí lepší ochranu poranění a zároveň neomezí volný pohyb kloubu.
  • Modré detekovatelné náplasti - tvar motýlek (na špičku prstu)  vel.42x72mm jsou určeny k ošetření běžných poranění na špičce prstu v provozech, kde je kladena vysoká náročnost na přilnavost a voděodolnost náplastí, např. potravinářský průmysl, kadeřnictví, autodílny.
  • Modré detekovatelné náplasti - dlouhý strip vel. 20x160mm pro lepší fixaci.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Viacell M142- Modrý MIX velký, 120ks (mix tvarů)

Účel použití: Tvary náplastí jsou uzpůsobeny poraněním, které jsou v kuchyni a jiných pracovištích potravinářského průmyslu nejčastější. Tvar motýlek je určen k ošetření špičky prstu, tvar H pro ošetření kloubu a jeho snadnější pohyblivost po nalepení náplasti, a dlouhý strip je určen pro lepší fixaci náplasti na ruce.

Kontraindikace: U osob alergických na akrylátové lepidlo může aplikace vyvolat alergickou reakci na kůži.

Upozornění: Náplasti jsou detekovatelné detektorem kovů. Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Návod k použití : Před použitím náplasti poraněné místo vydesinfikujte. Odstraňte krycí fólii a ránu přelepte

Obsah balení: 50ks motýlkových náplastí vel. 42x72mm, 20ks náplastí na kloub vel. 38x72mm, 50ks dlouhých stripů vel. 20x160mm

433,00 Kč