Plasters and First add kids for every used

Vyrábíme náplasti různých tvarů i vlastností - pro kutily i zahradníky, profesionální péči pro potravinářský průmysl, catering a kuchyni, do výrobních provozů, proti komárům nebo třeba na puchýře i pro malé děti.


PRO ORDINACE

Balení obrázkových náplastí, určené hlavně pro ordinace pediatrů a lékařů ošetřujících dětské pacienty. 

PRO ZAHRÁDKÁŘE  A KUTILY

Pracujete rádi na zahrádce nebo jste domácí kutilové? Máme pro Vás set omyvatelných a velice dobře přilnavých náplastí různých tvarů - pro zalepení drobné ranky na špičce prstu nebo na kloubu tak, aby ruka nebyla omezována v pohybu, ale rána byla dobře ochráněna před možnou infekcí.

PRO POTRAVINÁŘSTVÍ

Pracujete v potravinářství a potřebujete modré detekovatelné náplasti, které zachytí detektor kovu, a které jen tak nepřehlédnete? Připravili jsme pro vás mix náplastí různých tvarů, které mají tenký kovový plátek a výraznou modrou barvu. Velice dobrá lepivost a voděodolnost je samozřejmostí, navíc různé tvary usnadní fixaci náplasti i na špičce prstu nebo kloubu. 

LÉKÁRNIČKY

Lékárničky do auta, na cesty, domů nebo do kanceláře. Mějte ji při sobě - nikdy nevíte, kdy ji budete potřebovat. Nejen v automobilu a v domácnosti, ale také ve firmě je důležité mít první pomoc vždy po ruce.

Potřebujete vybavit děti na tábor a mít po ruce malou lékárničku na cesty? Vyberte si u nás.


Při výrobě myslíme na bezpečí našich zákazníků a užitnou hodnotu všech našich produktů.

  

  

Zakázková výroba přímo pro vás na míru